Regulamin konkursu “Zapas odżywek Yokuchi na Nowy Rok”

 1. Organizatorem konkursu jest Lmsc sp. z o. o. spółka komandytowa z siedzibą w Częstochowie, przy ul. Wazów 29A. 
 2. W konkursie mogą brać udział pełnoletni użytkownicy Internetu, cieszący się pełnią praw publicznych i nie związani zawodowo, ani prywatnie z  Lmsc sp. z o. o. spółka komandytowa.
 3. Warunkiem technicznym brania udziału w konkursie jest posiadanie komputera, tabletu lub telefonu z dostępem do sieci Internet i z zainstalowaną przeglądarką internetową oraz profilu na portalu społecznościowym Facebook.
 4. Aby wziąć udział w konkursie należy:
 • zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym, zdjęcie swojego zbiornika. Najciekawsza fotografia zostanie nagrodzona zestawem nawozów.
 1. Zgłaszając się do niniejszego konkursu, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
 2. Zgłoszenie do konkursu nie może zawierać treści bezprawnych.
 3. Nagrodą w konkursie jest zestaw profesjonalnych nawozów akwarystycznych firmy Yokuchi. Wyboru zwycięzcy dokona Zarząd Lmsc sp. z o. o. spółka komandytowa
 4. Poprzez załączenie zdjęcia pod postem konkursowym na portalu Facebook uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne korzystanie i publikowanie fotografii przez  Lmsc sp. z o. o. spółka komandytowa., a także jej modyfikowanie w zakresie wyżej wskazanym. 
 5. Nagroda nie może być zamieniona na ekwiwalent pieniężny ani scedowania na inną osobę, niż osoba, która wygrała konkurs. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania konkursu bez podania przyczyny. Nagroda zostanie dostarczona za pośrednictwem firmy kurierskiej, w ciągu 15 dni roboczych, od podania przez zwycięzcę konkursu danych osobowych do wysyłki.
 6. Konkurs trwa od 3.01.2022 od godziny 14:00 do 7.01.202 do godziny 23:59, zwycięzca zostanie ogłoszony 11.01.2022r., poprzez oznaczenie zwycięzcy pod postem konkursowym. Osoba, której zdjęcie zostanie zaprezentowane jako zwycięskie proszona jest o kontakt z organizatorem poprzez wysłanie swoich danych adresowych wraz z numerem kontaktowym.